pogodnapozyczka.pl

Warunki

Pożyczka opiera się na 5 przejrzystych regułach.

Po pierwsze: szybko i bez ryzyka

Pogodnapozyczka.pl pozwala na uzyskanie dodatkowej gotówki szybko i bez ryzyka. Wszystkie formalności możesz załatwić za pośrednictwem naszego serwisu. Nie ma tutaj ukrytych kosztów, czy dodatkowych opłat ani też żadnych trudności. Wypełniasz wniosek i ślesz do weryfikacji – to wszystko. Całkowicie za darmo. Pamiętaj jednak, że jeśli wysłałeś aplikację w dni świąteczne lub w trakcie weekendu, to czas oczekiwania na jego akceptację oraz na przelew gotówki przedłuży się. Wniosek zostanie rozpatrzony w najbliższy dzień roboczy.

Po drugie: dyskrecja i bezpieczeństwo

To znaczy, że wszelkie dane osobowe są całkowicie poufne, nigdzie nie przekazywane i przez nikogo nie mogą zostać wykorzystane do żadnych innych celów. Twoje dane i informacje są dokładnie strzeżone. Nasz serwis działa zgodnie z prawem i zasadami opisanymi w regulaminie. Dbając o poufność i bezpieczeństwo Twoich danych, serwis korzysta ze specjalnego szyfrowania, który uniemożliwia ich przechwytywanie przez niepowołane osoby i zapewnia im najwyższy stopień ochrony.

Po trzecie: zawsze możesz się rozmyślić

Pamiętaj, że zawsze przysługuje Ci prawo do rozwiązania umowy. Opiera się ono o prostą regułę, czyli stosowny wniosek z rezygnacją należy złożyć przed upłynięciem terminu 14 dni. Nie musisz podawać przyczyny. Wzór wniosku dostarcza pożyczkodawca jeszcze przed podpisaniem umowy. Następnie zostajesz zobowiązany do zwrócenia pożyczonej sumy pieniędzy według zaleceń pożyczkodawcy.

Masz także możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki niż zostało to określone w umowie. Możesz spłacić ją całą lub tylko jej część, dzięki nadpłacaniu comiesięcznych rat. Wówczas pożyczka zostanie odpowiednio pomniejszona o koszty okresu, który uległ skróceniu.

Po czwarte: przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Niestety losowe sytuacji nie są zależne od nas. Na okoliczności nieprzewidzianych wypadków część pożyczkodawców daje możliwość przedłużenia okresu spłaty kredytu, zwykle przez złożenie odpowiedniego wniosku. Warto zapoznać się dokładnie z warunkami uruchomienia takiej procedury, gdyż okresowe trudności mogą przytrafić się każdemu.

Po piąte: niespłacenie pożyczki

Pożyczka jest zobowiązaniem, które spłaca pożyczkobiorca. Niewywiązanie się z odpowiedzialności wynikającej z podpisanej umowy, wiąże się z wszczęciem przez pożyczkodawcę procesów windykacyjnych i egzekucyjnych, za które dodatkowo ponosimy koszt. Ostatecznym działaniem, które pożyczkodawcy mogą podjąć, będzie wniesienie sprawy do instytucji sądowniczych. Taka sytuacja, również generuje koszty, którymi zostaje obciążony pożyczkobiorca. Warto regularnie i terminowo opłacać comiesięczne raty. To pozwoli także na uniknięcie karnych odsetek.

O firmie

Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu

Umożliwiamy szybką aplikację o pożyczkę do wielu firm w czasie rzeczywistym.

Wystarczy wypełnić jeden formularz

Pożyczkodawcy sami przedstawią oferty