pogodnapozyczka.pl

Jak to działa?

Potrzebujesz gotówki błyskawicznie i bez ryzyka? Sprawa wygląda bardzo prosto. Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu. Aby uzyskać pożyczkę, należy przejść przez 3 szybkie kroki. Mianowicie, wystarczy złożyć aplikację przez Internet, poczekać na weryfikację wniosku, a po pozytywnej opinii cieszyć się dodatkowymi środkami pieniężnymi na Twoim koncie nawet w ciągu kilku godzin.

Aplikacja

Aplikacja polega na uzupełnieniu odpowiedniego formularza i przesłania go za pośrednictwem naszego serwisu pogodnapozyczka.pl do pożyczkodawcy. Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku, zastanów się, jaką kwotę potrzebujesz. Możliwe jest pobranie od kilkuset do kilku tysięcy złotych na okres 30 dni.

Weryfikacja

Kiedy wyślesz elektroniczną aplikację, zostanie ona poddana procesowi weryfikacji danych dotyczących Twojej tożsamości i oceny ryzyka kredytowego. W przypadku pozytywnej opinii, następuje decyzja o przyznaniu pożyczki. Na odpowiedź, nie musisz czekać w nieskończoność. Wszyscy pożyczkodawcy z którymi współpracujemy, posiadają własny i jasno określony system autoryzacyjny. Wystarczy przelanie symbolicznej kwoty (maksymalnie 1 złoty) lub rejestracja na stronie partnera i złożenie wniosku.

Każda aplikacja musi zawierać wszystkie dane, które są absolutnie niezbędne do uzyskania pożyczki. Warto je wcześniej przygotować przed przystąpieniem do wypełniania wniosku. Do nich należą: imię, nazwisko, dane adresowe, numer PESEL lub numer dokumentu, który będzie potwierdzał Twoją tożsamość, jak np. dowód lub paszport, a także informacje o stałych dochodach czy historii kredytowa. Wymagane jest także podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. Należy także wskazać numer rachunku bankowego, na który zostanie przelana kwota finansowania.

Zatwierdzenie wniosku i szybki przelew

To ostatni krok, dzielący Cię od korzystania z dodatkowej gotówki. Po pozytywnej ocenie ryzyka kredytowego oraz zatwierdzeniu wniosku, na wcześniej wskazany numer konta w banku zostaną przelane pieniądze. Przelew jest możliwy nawet w ciągu kilku godzin od zatwierdzenia wniosku, a gotówka jest do Twojej dyspozycji.

Cały proces uzyskania pożyczki działa na jasno określonych zasadach, podobnie jak ma to miejsce w każdym banku. Masz także możliwość skorzystania z tzw. odnawialnej linii pożyczki u tego samego pożyczkodawcy, kiedy ponownie będziesz chciał skorzystać z jego usług. Jest to możliwe po spłacie pierwszego zobowiązania.

Wszystkie podane przez Ciebie dane oraz informacje są doskonale chronione i odpowiednio zabezpieczone przed dostaniem się ich w niepowołane ręce. W dodatku są one przetwarzane tylko i wyłącznie w oparciu o powszechnie obowiązujące regulacje prawne, a także na zasadach opisanych w naszym regulaminie serwisu pogodnapozyczka.pl i polityce prywatności. Serwis korzysta ze specjalnego rodzaju szyfrowania danych, jakim jest certyfikat SSL (ang. Secure Socket Layer), który zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa Twoim danym i uniemożliwia ich przechwytywanie.

O firmie

Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu

Umożliwiamy szybką aplikację o pożyczkę do wielu firm w czasie rzeczywistym.

Wystarczy wypełnić jeden formularz

Pożyczkodawcy sami przedstawią oferty